In English По-русски

Eripakkumised

Autorent » Eripakkumised

MINI Cooper kampaania

Võida nädalavahetuseks MINI Cooper Countryman kasutusõigus!

Rendi perioodil 25.06.18-31.08.18 ABC Rent Eesti AS-st mistahes sõiduk ja võida seikluslik nädalavahetus MINIga! 

Loosi läheb 3 MINI Cooperi 2-päevast kasutusõigust Inchcape Motors Estonialt.

Kampaania tingimused on dokument, mis reguleerib ABC Rent Eesti AS (edaspidi Korraldaja) poolt korraldatava kampaania põhimõtteid ja reegleid, mis on kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.


1. Kampaania korraldaja on ABC Rent Eesti AS.

2. Kampaania kestab ajavahemikul 25.06.18-31.08.18

3. Auhinnaks on MINI Cooper Countryman 2-päevane kasutamisõigus.  Auhind loositakse välja kõikide ABC Rent Eesti AS-st kampaania perioodi jooksul sõiduki rentijate vahel. Kokku loositakse välja kolm auhinda.

4. Võitjad selgitatakse välja ABC Rent Eesti kontoris loosi teel, mille kohta avaldatakse teade 05.09.18

5. Võit tuleb realiseerida vahemikus 06.09.18-01.12.18

6. Kui võitja pole ühe tööpäeva jooksul reageerinud võidust teavitamise teatele, siis loositakse kampaanias osalenute vahel välja uus võitja.

7. Kampaanias ei tohi osaleda ABC Rent Eesti AS & Inchcape Motors Estonia töötajad ning nende pereliikmed.

8. Kõik Korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud. Korraldajale jääb õigus muuta kampaania reegleid, teavitades sellest eelnevalt avalikkust läbi mõne massimeediakanali.

9. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on Korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhind välja loosimata ja/või auhind võitjale üle andmata, teatades sellest koheselt meedia vahendusel.

Korraldaja loeb vääramatuks jõuks asjaolu, mida Korraldaja ei saa mõjutada ja mõistlikkuse põhimõttest lähtudes ei saa temalt oodata, et ta kampaania väljakuulutamise ajal selle asjaoluga arvestaks või seda väldiks. 

10. Kampaanias osalejatel on õigus esitada kampaania osas pretensioone kuni 05.10.2018, tehes seda kirjalikult ning edastades need ABC Rent Eesti Ülemiste kontorisse aadressil Lõõtsa 8a, Tallinn. Kõikidele pretensioonidele vastatakse alates nende kättesaamisest 14 kalendripäeva jooksul.

11. Kampaania võitja nimi avalikustatakse ABC Rent Eesti AS Facebooki lehel, Instagramis ja kodulehel.

 

12. Küsimuste korral võtke ühendust meie klienditeenindajatega aadressil info@abcrent.eu