In English По-русски

Broneerimine

Autorent » Kasulik teada » Broneerimine

1. RENDIAUTO VALIK

Vaikimisi kuvatakse kõik vabad autod kasutaja poolt valitud perioodil. Valikut tehes on võimalik vaadelda ka ainult teatud klassi kuuluvaid autosid:

A1 – väike sõiduauto
A2 – keskmine sõiduauto
A3 – suur sõiduauto
B – mahtuniversaal ja väikebuss
C – linnamaastur

K1 - väike kaubik
K3 – suur kaubik

2. AJA JA KOHA VALIK

Valige Teile sobilik aeg ja koht. Valitud kontori asukohta kaardil on võimalik vaadata rip-menüü järel paikneva nupu kaudu. Täpsemat asukohta on võimalik vaadata ka kaardil. Selleks on kontori valiku järel vastav nupp.

Kliendipõhise soodustuse saamiseks sisestage palun kliendikood. Kui valitud on nii rendi alguse kui ka lõpu detailid, siis klõpsake nupule "Kontrolli saadavust".

3. LISATEENUSED

Lisateenuste sammul saate valida rendiautole lisavarustust nagu imiku - ja lasteistmeid, navigatsiooniseadmeid jne. Edasi liikumiseks klõpsake Edasi.

4. RENTNIKU ANDMED

Rentniku andmed kuvatakse vormile automaatselt, kui esimeses etapis sisestati olemasolev kliendikood. Kliendikoodi kasutades on andmete vormilt võimalik muuta kontaktandmeid ning juhiloa infot, kuid mitte nime ja sünniaega.

Rentniku andmed kuvatakse vormile automaatselt, kui esimeses etapis sisestati olemasolev kliendikood. Kliendikoodi kasutades on andmete vormilt võimalik muuta kontaktanmdeid ning juhiloa infot, kuid mitte nime ja sünniaega.

NB! Broneeringu kinnitamiseks peavad kõik andmed olema sisestatud korrektselt.

5. ANDMETE KONTROLL

Sellel lehel kontrollige veelkord kõik sisestatud andmed ja lugege autorendilepingu tingimusi. Rendilepingu tingimused on saadaval ka .pdf kujul alamlehe Kasulik teada – Üldtingimused. Edasi liikumiseks märgistage väli "Jah nõustun rendilepingu tingimustega" ning klõpsake väljal EDASI.

6. AUTORENDI BRONEERINGU KINNITAMINE

Jõudsite autorendi viimasele tasandile, kust saate valida, kas maksate broneeringu eest koheselt või saadate andmed rendikonsultandile ja maksate kohapeal.Kui olete veendunud, et soovite autot rentida, kuid uue kliendina tundub maksmine ebakindel, valige variant MAKSAN KOHAPEAL. Teiega võetakse ühendust esimesel võimalusel. Kinnitamata broneering kehtib 24 h. Kui Teiega ei ole selle aja jooksul ühendust võetud, helistage palun telefonile +372 6 747 780 või +372 6 747 781.

Kui otsustasite valida broneeringu kinnituseks MAKSAN KOHE alajaotusest panga ning suundute internetipanka tehingut tegema, siis on Teie broneering 100% tagatud makse kinnitamise hetkest. Palun tutvuge maksmistingimuste ja juhistega alamlehel Kasulik teada – Maksmine. Autorendileping ja arve on allalaetavad kuni broneeringu lõpuni. Peale broneeringu lõppu saadetakse need Teile pdf formaadis e-mailile ja Te saate neid vajadusel välja trükkida.

Edukat broneerimist!

Mine autot rentima>>>